Tere, olen Kalle Tombak, KT Musical Instruments OÜ  tegevjuht s.t. osalen otseselt tööprotsessis ja vastutan kogu tegevuse eest. Ettevõte on registreeritud 2010 a. jaanuaris, ent vaatamata noorele eale on muusikariistade valmistamise, viimistlemise ja restaureerimise kogemusi alates aastast 1981, mil sai viimistletud esimene klaver. Esimene kitarr valmis aastal 1984 ning seega võib kogemuste baasiks pidada vähemalt 25 aastat, millest 17 aastat on töökogemust ka klaverivabrikus. Selle aja jooksul on oma tegevuse kaudu  õpitud tundma erinevate puiduliikide resonantsi omadusi, muusikariistade kõla kandvuse tegureid, pillide konstruktsioonilisi iseärasusi, viimistlusmaterjalide omadusi ja nendega töötamist. Muusikariistade mõistmisele on palju juurde andnud ka kolmekümne aastane  pillimängu kogemus.
Ettevõte tegeleb peamiselt puidust keelpillide tootmise, restaureerimise ja  remondiga. Tegemist on käsitööna valmistatud pillidega ja seega ei saa otseselt rääkida tootmisest massidele või massilisest tootmisest. Peamiseks kriteeriumiks pillide valmistamisel ja restaureerimisel on kvaliteet ning seega pööratakse nendele pilli osadele, mida keegi eales ei näe, samasugust tähelepanu ja hoolt nagu muusikariista esiküljele. Peamise sortimendi moodustavad basskitarrid, elektrikitarrid, naturaalkitarrid ja klassikakitarrid aga samuti ka mandoliinid, ukuleled jne. Kliendi tellimustega tegeletakse esmases järjekorras ja arvestatakse muusikute isikupäraste vajaduste ja nõudmistega.
Teiseks suuremaks suundumuseks on ettevõttel klaverite restaureerimine lähtuvalt klientide soovidest. Teostame klaveritel absoluutselt kõiki vajalikke töid, vahetame amortiseerunud detaile ja katkiseid osi, parandame kõlalauda, mehhanismi ja klaviatuuri, teeme täieliku välis ja siseviimistluse ja enamgi veel, garanteerime kõigele parima kvaliteedi, kuna teie muusikariistaga tegelevad väga pikaaegse kogemusega meistrid.
Esileht
Kitarrid
Kontakt
Klaverid


   Tutvustus

Kitarride töökoda
Värvikamber
Klaveritöökoja montaaziruum
KT Musical Instruments
Kõla, mis inspireerib
KT Musical Instruments OÜ     +3725106242      info@ktmusicalinstruments.com